Герметизація швів

Герметизація швів панельних будинків у Києві

Утеплення квартир за допомогою герметизації швів

Багатьом власникам квартир у панельних будинках старої споруди знайомі такі проблеми:

  • промерзання стіни взимку;
  • сильне намокання під час дощів;
  • активне зростання плісняви ​​на стінах, що межують з вулицею.

Причина найчастіше полягає у зношуванні старого герметика чи неякісному утепленні міжпанельних швів. Для якісного утеплення квартири методом герметизації міжпанельних швів слід звертатися до професійної компанії. Компанія «Warmer» з 2005 року пропонує свої послуги у Києві та передмісті.

Команда професіоналів із 15-річним досвідом проводить утеплення міжпанельних швів у будинках будь-якої поверховості з гарантією якості.

 

ВАРІАНТИ ПОСЛУГ З УТЕПЛЕННЯ ШВІВ

Утеплення міжпанельних швів у багатоквартирних будинках

герметизация швов

Герметизація на етапі будівництва будівлі полягає у заповненні стиків зовнішньої стіни квартири монтажною піною, яка забезпечує теплоізоляцію та додатковий захист від вологи. Потім у шов укладається еластичний вілатерм – матеріал зі спіненого поліетилену, який без шкоди витримує усадкові деформації нового будинку. Після цього герметик наноситься для забезпечення повної гідроізоляції. При вторинній герметизації (утепленні квартир у будівлі, що вже експлуатується) виконується ремонт мастичних швів. Якщо має місце сильне фарбування, старий розчин повністю видаляється і на його місце закладається новий.

Утеплення стін у приватних цегляних будівлях

Утеплення стін виконується з кроком 30-40 см по всій поверхні цегляної кладки. Для цього у шві висвердлюється отвір, через який заганяється монтажна піна, яка виконує функції утеплювача. Після цього стики зашпаровуються герметиком. Зовнішній вигляд кладки легко відновлюється, будинок зберігає первісну естетичну привабливість.

Щоб отримати консультацію та замовити послугу в нашій компанії,

зателефонуйте за номером 096 33-49-594 * 095 84-44-830

або надішліть заявку на E-mail: info@warmer.kiev.ua

Замовити безкоштовний прорахунок вартості послуг у Києві