Промисловий альпінізм

Промисловий альпінізм – висотні роботи

Послуги професійних альпіністів у Києві


 • миття скла, фасадів та дахів
 • очищення покрівель від снігу та криги
 • ремонт будівель (будь-які ремонтні роботи)
 • підйом вантажів
 • кронування та валка дерев
 • фарбувальні роботи
 • монтаж та обслуговування зовнішньої реклами
 • встановлення електротехнічного обладнання
 • оздоблювальні роботи на висоті
 • герметизація міжпанельних стиків
 • нестандартні фасадні роботи
 • встановлення аераційних пристроїв

Особливості робіт у промисловому альпінізмі

Промисловий альпінізм – це спосіб виконання висотних робіт на промислових об’єктах, житлових будинках, церквах із застосуванням спеціального спорядження, використанням техніки пересування за допомогою мотузок та страховки.

Вигода для замовника

Економічна вигода від співпраці з промисловими альпіністами очевидна. Це зумовлено відсутністю громіздкого обладнання і всього що з ним пов’язано: немає необхідності у великій підйомній техніці, встановлювати, а потім демонтувати численні сходи, будівельні риштування, опори та вежі, що економить чимало коштів та часу. А в деяких випадках просто неможливо жодного іншого виходу, крім застосування промислових альпіністів. Та сама герметизація міжпанельних швів вигідна саме у нас.

Кажуть, що будь-яке завдання має щонайменше два рішення. Але не у випадку з висотними роботами. Часто саме промисловий альпінізм – є тим, що дозволить досягти поставленої мети, що на перший погляд здається недосяжною. Послуги промислових альпіністів стануть справжньою знахідкою для поставлених завдань. Вся техніка, матеріали та системи наших спеціалістів сертифіковані та постійно оновлюються.

Кожен етап взаємодії із замовником контролює наш виконроб: всі необхідні первинні та додаткові консультації, а також моніторинг всього циклу робіт від їх початку до закінчення робіт.

Що включають висотні роботи

Ми надаємо досить широкий спектр послуг з ремонту та обслуговування будівель. Одним із найбільш затребуваних серед напрямів діяльності є безпосередньо висотні роботи. Строго кажучи, до цієї категорії належать усі технічні операції, які проводяться на рівні 1,7 м від землі та вище. При підйомі більш ніж на 5 м роботам присвоюється категорія підвищеної складності.

Всі вони пов’язані з неабияким ризиком для здоров’я і навіть життя, тому вимагають певної вправності від працівників, навичок і, звичайно, професійного спорядження. До того ж для здійснення технічних операцій на висоті потрібен певний дозвіл.

Фахівці компанії Warmer проходять ретельний відбір, перш ніж стати частиною загальної команди. У нашому арсеналі є все необхідне для виконання у Києві наступних видів робіт:

 • герметизация швовВидалення дерев та їх крон
  Обстеження споруд та будівель різної висотності
  Підйом вантажів
  Фарбування металоконструкцій, димових труб, кранів, водонапірних веж, мостів
  Демонтаж димових труб
  Встановлення склопакетів або їх заміна
  Монтаж вентфасадів
  Складання та встановлення металоконструкцій, у тому числі і для зовнішньої реклами
  Монтаж побутових та промислових кондиціонерів
  Установка громовідводів, димових труб, систем обігріву покрівлі
  Монтаж систем підсвічування на фасадах.

  Безумовно, впоратися з такими завданнями можна і без ризику для життя і здоров’я людей за допомогою спецтехніки. Проте, найчастіше доступ до об’єктів проведення робіт надто утруднений, під’їзд машин неможливий. І тут без допомоги промислових альпіністів не обійтися. Додатковою перевагою на користь звернення до нас є економічна сторона питання. Вартість послуг буде значно дешевшою, якщо для їх надання не було залучено спецтехніки.

  Усі висотні роботи мають виконуватися лише професіоналами, оскільки пов’язані з серйозним ризиком життя і здоров’я. Крім того, для надання послуг високої якості, фахівці повинні мати цілий комплекс різнобічних знань та мати допоміжні технічні засоби. Все це є у альпіністів компанії «Warmer» Київ, а тому ми з упевненістю можемо гарантувати своїм клієнтам гідний результат, де не потрібні були б послуги монтажників-висотників: на промислових об’єктах, комерційних будівлях, багатоквартирних житлових будинках і приватних котеджах і т.д.

   

  Замовити послуги промислового альпінізму

заказать утепление 096 33-49-594 звоните 095 84-44-830 заказать утепление 096 33-49-594