Утеплення квартир Київ

Утеплення квартир Київ недорого

15-річний досвід компанії Warmer з утеплення квартир у Києві

Як ми працюємо?

 

Заяка

ЗАЯВКА

Зателефонуйте

або відправте заявку


Заяка

Закупівля

Закупівля матеріалів зі знижкою для корпоративних клієнтів

Заяка

ПРОРАХУНОК

Підбір оптимального варіанту та розрахунок його вартості


Заяка

РОБОТА

Виконання комплексу робіт з утеплення фасаду

Заяка

ДОГОВІР

Укладання договору з чіткими термінами та цінами


Заяка

ОПЛАТА

Приймання виконаних робіт. Оплата суми, що залишилася, за договором

Заяка

ПЕРЕДПЛАТА

Передплата вартості для закупівлі матеріалів


Заяка

ТЕПЛА КВАРТИРА

Комфортне життя у теплій квартирі. Радість та щастя

Чому важливо утеплювати фасад квартири?

Зовнішнє утеплення фасаду пінопластом створить комфортнішу температуру всередині приміщення, дозволить скоротити витрати на опалення та кондиціювання на 30%. Це підвищить температуру в квартирі взимку на 5-7 градусів і відповідно знизить влітку. Міжсезоння теж переноситиметься легше, якщо утеплити фасад пінопластом, адже коливання температури не так будуть помітні. Крім цього, утеплений фасад – це відсутність промерзання стін, посилення звукоізоляційних характеристик будівлі, запобігання появі небезпечної чорної плісняви ​​та грибків усередині будівлі. Конструкція будинку довше зберігатиме цілісність, не піддаючись впливу часу. Зовнішня ізоляція дозволяє не зменшувати внутрішній простір. Крім цього, точка роси виявиться зовні, а значить стіни не страждатимуть від підвищеної вологості.

Утеплення фасаду мокрим способом

монтажник киев

Одним з найбільш популярних способів зовнішнього утеплення стін фасадів квартир є тонкошарова технологія «мокрий фасад», де формується 3 шари: теплоізолюючий, армуючий, декоративний (фінішний). В утепленні стін пінопластом під штукатурку матеріал використовується як основний теплоізолюючий шар. Процес оштукатурювання та спеціальні добавки нейтралізують один із головних недоліків матеріалу – горючість. Армована сітка, що застосовується в технології «мокрий фасад», оберігає матеріал від птахів, гризунів та комах.

Зовнішнє утеплення стін квартир Київ – Центр, Печерськ, Святошин, Оболонь, Поділ, Нивки, Виноградар, Сирець, Новобіличі, Березняки, Голосіїво, Позняки

Переваги утеплення фасадів пінопластом
Це один із найдешевших способів утеплити будівлю: ціна утеплення стін пінопластом набагато менша, якщо порівнювати виконання «мокрого фасаду» з пінополістиролом та мінеральною ватою.
Роботи з матеріалом виконуються швидко та просто. Він легко обробляється ножем або ручною пилкою, легко приклеюється і кріпиться.
Матеріал має невелику вагу та хороші ізолюючі характеристики.
Успішно використовується для теплоізолюючих робіт на фасадах будівель, збудованих з керамзиту, дерева, цегли, піноблоків.

Серед плюсів та мінусів утеплення пінопластом не можна не відзначити, що всі етапи утеплення стін квартир пінопластом під штукатурку треба провести одразу, не зупиняючи процес. Роботи слід проводити послідовно, не роблячи тривалих проміжків між етапами. Також не рекомендується утеплювати фасад пінопластом лише біля однієї частини будинку.

Якісне утеплення квартир компанією Warmer

Етап 1: Вибираємо матеріал

Перше, що треба зробити – вибрати пінопласт з потрібними характеристиками. Адже пінопластові плити повинні бути і утеплювачем, і утримувати вологу в собі. Тому перед проведенням робіт варто правильно вибрати їх товщину, яку фахівці визначають шляхом теплотехнічного розрахунку, враховуючи кліматичні особливості місцевості, матеріал будови та її щільність. Це допоможе винести точку роси за межі несучих стінок. Щільність плит також грає значення при підборі матеріалів для проведення зовнішньої ізоляції. Загальна вартість утеплення будинку пінопластом прямо пропорційно залежить від товщини та щільності використовуваного матеріалу.

Етап 2: Підготовка стін до утеплення

Перше, що необхідно зробити, це усунення западини і виступи (штукатуркою) (їх розмір не повинен перевищувати 2 см), щоб виключити заломлення матеріалу. Потім стіни обробляються ґрунтовкою глибокого проникнення для зміцнення поверхні та поліпшення зчеплення пінопласту зі стіною. Якщо стіни нерівні, наносять вирівнюючий шар цементного розчину або клеючу суміш.

Етап 3: Армування фасаду

Етап армування проводять за допомогою сітки щільністю 140 – 160 г/м2, яка кріпиться на клей. Потім армуюча сітка широким шпателем утоплюється в клейовий склад. Після цього на неї знову наносять другий шар клею. Коли армуючий шар висохне, виконується фактурна, декоративна або проста штукатурка фасаду.

Етап 4: Зовнішнє оздоблення

Поверх  базового армуючого шару, як правило, наносять декоративні штукатурки:

Мінеральні декоративні штукатурки (суха мінеральна суміш, на основі білих цементів). Вони відрізняються фракцією зерна (1,5 мм, 2,00 мм і 3,00 мм) і за структурою — рівномірно-шорстка або борозенчаста. Перевагою такого покриття є безумовно його низька вартість.
Акрилові декоративні штукатурки – готова штукатурка в масі на акриловому сполучному з наповнювачем з мармурової крихти). Як основні переваги при виборі на користь акрилової штукатурки можна відзначити еластичну та міцну фінішну поверхню, а також відсутність операцій з фарбування фасаду, т.к. акрилатні штукатурки забарвлюються в масі.


Замовити утеплення квартири

заказать утепление 096 33-49-594 звоните 095 84-44-830 заказать утепление 096 33-49-594

Відгуки кліентів

Утепляли мне квартиру пару месяцев назад. Сделали хорошо, можно обращаться. После утепления в квартире стало гораздо теплее, пропал эффект холодной стены.

Сергей

Вначале сомневался стоит ли вообще заказывать утепление, тем более квартира угловая. Но теперь не жалею о принятом решении – в квартире стало тепло и, что самое главное в моем случае, перестало дуть.

Виталий

Ответственные, внимательные и грамотные ребята, выполнили работу аккуратно, я бы даже сказала – ювелирно! Оперативно отвечали на все вопросы и пожелания, вежливое, интересное и приятное общение. Рекомендую к сотрудничеству однозначно! Компании Warmer еще раз спасибо и успехов в утеплении квартир!

Елена

Спасибо Сергею и его бригаде. Работа выполнена очень быстро и качественно. Мастера тактичные, вежливые и пунктуальные. Материалы и технологии утепления лучшие, могу утверждать как специалист в этой области. Были предоставлены разрешительные документы на выполнение работы и договор. Рекомендую заказывать утепление квартиры в Киеве только тут.

Виктор

Утеплил фасад квартиры, все качественно, быстро, остались очень довольны. Внимательные к просьбам заказчика мастера, сделали отлично! Хорошие мастера! РЕКОМЕНДУЕМ!

Константин Сергеевич

ЖСК «Виноградарь-1» выражает благодарность компании  Warmer за качественно проведенные работы по герметизации швов нашего дома. Работы были выполнены качественно и в оговоренные сроки.

ЖСК «Виноградарь-1»

ЖСК «Экономист» выражает благодарность за качественно проведенные работы по утеплению фасада и герметизации швов нашего дома. Работы были выполнены качественно и в оговоренные сроки.

ЖСК «Экономист»

Еще осенью заказали утепление стен квартиры на 6 этаже. Сделали и быстро и недорого по сравнению с другими, но хотелось узнать реальную сумму экономии на отоплении, так как у нас газовый котел в квартире. Договорили в соседями в такой же квартире держать одинаковую температуру и сделать анализ. В среднем мы платили на 26% меньше, что…

Сергей Петрович

Заказали утепление фасада зимой, все дешевле и хотелось побыстрее быть в тепле — батареи чуть теплые. Реально в квартире стало теплее, установили быстро, дали скидку и гарантию.

Дмитрий

Ребята работают очень оперативно! Приехали во вторник, оформили договор, внесли предоплату. Утром в среду без опозданий и прочей суеты приступили к работе. Так как к нам присоединилась ещё и соседка, то утепление заняло два дня. Мастера опытные,  работают очень быстро и старательно, ни смотря на то, что дом старый и крыша находится в аварийном состоянии.…

Галина Ивановна

Онлайн-замовлення